Inne problemy prawne

My prawnicy jesteśmy trochę jak lekarze pierwszego kontaktu. Studiujemy 5 lat, by tuż po studiach odbyć 3 letnią aplikację ukończoną ciężkim egzaminem zawodowym. Później uczymy się w praktyce, a także doskonalimy się poznając nowelizacje starych aktów prawnych i nowe regulacje prawne. Z tego tytułu jesteśmy przygotowani do tego by podjąć rozmowę na temat pomocy prawnej w bardzo szerokim zakresie tematycznym.

Jako #adwokat nie odmówię pierwszej pomocy nikomu, kto się po nią zwróci. Chętnie postaram się rozwiązać problemy prawne mojego klienta, a jeżeli będę czuła, że potrzebuję wsparcia, to skonsultuję problem ze specjalistą w wąskiej dziedzinie, której dotyczy problem, bądź skieruję zainteresowanego z odpowiednimi wskazówkami do specjalisty w danej dziedzinie.

Często powtarzam swoim klientom, że lepiej pytać niż błądzić. Lepiej zadać o pięć pytań za dużo niż o jedno za mało. Pomoc prawna adwokata przed podjęciem ważnej decyzji, podpisaniem umowy, czy też podjęciem działań, które mogą rodzić skutki prawne, jest dużo bardziej pomocna i korzystniejsza cenowo niż wszelkie działania polegające na rozwiązywaniu problemów, które powstały. Dlatego, nie wahaj się zadawać pytań.