Rozwód

Większość z nas pobiera się i żyje szczęśliwie, ale niekiedy jest tak, że przychodzi dzień, w którym bliska osoba po prostu odchodzi lub małżonkowie podejmują decyzję o rozstaniu.

Rozwód jest częścią życia bardzo wielu Polaków.

Rozwód i sprawy związane z rozstaniem po rozwodzie należą do grupy spraw, którymi moja kancelaria zajmuje się najczęściej. Podejmuję wszelkie starania o to, by od decyzji o rozwodzie do skutecznego zamknięcia pewnego rozdziału życia przebiegło sprawnie i bez niepotrzebnego bólu. Oczywiście uczestniczę w ustaleniu zasad opieki nad dziećmi, pomagam przy podziale majątku czy ustaleniu alimentów.

Poza przypadkami rozwodów za porozumieniem stron, trzeba powiedzieć, że raczej nie dwóch podobnych przypadków. Każdy z nich, a szczególnie te, w których mamy do czynienia z problemami, jest inny. Nie znajdziesz w tym miejscu uniwersalnych rad odnośnie nietypowych spraw. Celem mojej strony jest ułatwienie spotkania osoby zainteresowanej rozwodem z profesjonalnym prawnikiem, adwokatem. Podkreślam, że emocje związane z rozwodem nie udzielają się osobie trzeciej. Prawnik, #adwokat pozbawiony tych emocji jest w stanie znacznie skuteczniej reprezentować interesy strony postępowania niż sama osoba zainteresowana.

Osobom zainteresowanym oferuję swoje zaangażowanie i dyskrecję, do której jestem zobowiązana jako #adwokat.