Jeżeli zabawa, w której uczestniczyłeś odbiegała od oferty opublikowanej przez organizatora, masz prawo do zwrotu części wpłaconych kwot, co ma pokryć niezrealizowane świadczenia wcześniej zadeklarowane w ofercie.
Możliwość dotyczy nie tylko nieprawidłowości w menu, ale również zbyt małej sali tanecznej, zbyt małych odległości między stolikami istotne z punktu widzenia COVID, itp. Jeżeli masz dowód w postaci wcześniejszej oferty i zdjęcia pokazujące np. reklamowane potrawy, to dołącz je wskazując na różnice.
W razie braku reakcji możesz prosić o pomoc lokalnego rzecznika konsumentów. Oczywiście ostatecznością jest skierowanie sprawy na drogę sądową, choć jest to rozwiązanie, które efekty przyniesie niezbyt szybko.